Meters voor Max: sponsorloop

Steun Max bij zijn herstel

Onze collega Max (25 jr.) is op zijn 22e met veel enthousiasme bij Ortageo begonnen als adviseur Bodemonderzoek. Hij zet zich altijd met volle overgave in voor ons, onze klanten en een gezonde leefomgeving.

Anderhalf jaar geleden raakte Max buiten zijn schuld om betrokken bij een ernstig auto-ongeluk. Als gevolg hiervan heeft hij hersenletsel opgelopen die ernstige beperkingen met zich meebrengen in zijn werk- en privéleven. Max is sindsdien bezig met een intensief hersteltraject van revalidatie en het volgen van meerdere therapieën. In Nederland zijn de therapieën echter voornamelijk gericht op het omgaan met hersenletsel.
Voor Max is dit geen optie. Daarom is Max met zijn vader op zoek gegaan naar een andere behandelwijze.

In Amerika kan Max een behandeling volgen die wel gericht is op herstel. Deze behandeling moet ervoor zorgen dat Max zijn leven weer op kan pakken. Deze kostbare behandeling wordt echter niet vergoedt door zorgverzekeraars.

Wij gaan samen met (oud)collega’s, familie en vrienden van Max op zaterdag 5 april ‘Meters voor Max’ lopen. Deze dag lopen we in estafette 100 km om geld op te halen voor de behandeling die Max nodig heeft om te herstellen.

Men zegt wel eens: “Gezondheid is niet te koop”. In dit geval kunnen wij er samen voor zorgen dat het tegendeel bewezen wordt.

Laten we het herstel voor Max mogelijk maken en sponsor de collega’s, familie en vrienden die zich inzetten voor Max.

Hou onze LinkedIn pagina en website in de gaten voor updates, wil je alvast wat sponsoren? Dat kan via de QR-code hiernaast. Gebruik hiervoor de Camera App op je telefoon of sponsor via onderstaande link. Alle beetjes helpen!

Sponsorlink: https://betaalverzoek.rabobank.nl/betaalverzoek/?id=JNQoMAA4SLKnIncu3G7Gpg